Türkiye-Filistin İş Konseyi’nin Filistin Temasları ile İkili Görüşmeler, 13 - 16 Mayıs 2016

DEİK’ten bildirildiği üzere,

DEİK Türkiye - Filistin İş Konseyi tarafından 13 – 16 Mayıs 2017 tarihleri arasında, Kudüs, Ramallah, El – Halil ve Nablus şehirlerinde toplantılar ve firmalar ile ikili görüşmeler düzenlenecektir.

Bahsekonu ziyaret vesilesiyle; Filistin hükümeti ile görüşmeler gerçekleştirilmesi ve El – Halil sanayi bölgesi ile bölgedeki Türk yatırımlarının ziyaret edilmesi planlanmaktadır.

DEİK ile Türk Hava Yolları’nın gerçekleştirmiş olduğu protokol kapsamında, sınırlı sayıda katılım ile gerçekleştirilecek heyetlerin uçuş masraflarının THY tarafından karşılanmasına karar verilmiştir. (Protokol kapsamında katılımcılardan uçuş bedeli için 172 ABD Doları olan havaalanı vergisi talep edilecektir)

Bu çerçevede, söz konusu ziyarete katılmak isteyen üyelerinizin http://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/ 374/8633 adresinden kayıt yaptırmaları ve en geç 14 Nisan  2017, Cuma günü mesai bitimine kadar 250 ABD Doları avans ödemeleri rica olunur. 

Otel ve transfer ücretlerinin dahil olduğu paket fiyatı ile program detayları katılmayı arzu eden firmalarımıza bilahare bildirilecektir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,