Türk - Arap Ekonomi Forumu 2017

TOBB’dan alınan 16.02.2017 tarih ve 2875 no’lu yazıda, Al – Iktissad Wal – Aamal Group (AIWA) tarafından 12. Türk – Arap Ekonomi Forumu’nun (TAF’2017) 23 Mart 2017 tarihinde Swissotel Bosphorus, İstanbul’da gerçekleştirileceği, bahsekonu etkinliğin TOBB tarafından desteklendiği bildirilmektedir.

Bankacılık, finans, enerji, inşaat, gayrimenkul, mütcahhitlik  savunma sanayi ve ulaştırma temel konu başlıkları ile toplanacak olan TAF’2017 kapsamında mevzuat değişiklikleri ve ekonomide yapılan yeni düzenleme ve benzeri konuların ele alınacağı oturumlar gerçekleştirileceği,  forum kapsamında ayrıca, İslami bankacılık, Türkiye ve Arap ülkelerinde yatırım fırsatları, değişen global dengeler ve bölgemize etkileri konularının ele alınacağı ifade edilmektedir.

Yazıda devamla TAF 2017’ye katılmak isteyenlerin http://www.turkisharabeconomicforum.com adresinde yer alan Kayıt Formunu doldurmalarının (katılım forumuna, www.tobb.org.tr)“Hizmetler” başlığı altındaki “Uluslararası İş İmkanları/Yurtiçi Etkinlikler” bölümünden de ulaşılabilmektedir) gerektiği bildirilmektedir.

Üyelerimizin bilgisine sunulur.


            İlgili kişi:
Şehla Ali Hasan

            Tel: +90 312 218 22 21

            E – mail: sehla.hasan@tobb.org.tr